понеділок, 28 квітня 2014 р.
«Даючи дітям книги, ви даруєте їм крила!»                                                                    Астрід Ліндгрен


Діти - надія нашого світу, чітаючі  діти - надбання нації.

Учнівське самоврядування школи, готуючись до проведення акції, звернулися до батьків, вчителів, школярам взяти активну участь у заході.

               Шановні учні , педагоги та батьки!

 Запрошуємо вас взяти участь в акції  «Подаруй книгу шкільній бібліотеці».

 Акція стартує 20 березеня по 20 травня 2014 року.

 У домашній бібліотеці кожного з Вас є нові ,

 але вже прочитані Вами книги.

 Подаруйте їх бібліотеці !

 Тут вони знайдуть вдячних читачів.

 Всіх бажаючих подарувати нову книгу ,

 чекаємо в шкільній бібліотеці.
                Заздалегідь вдячні !
Кращий подарунок для бібліотеки - книги , безцінні дари , які допомагають  розвиватися  бібліотекам .
Дарування це рух душ, дарувальники володіють особливим почуттям обов'язку перед суспільством, розуміють , що подаровані книги знайдуть свого читача. Оголошена акція дасть можливість продовжити життя Вашим книгам.
Мета акції:
- поповнення фондів шкільної бібліотеки.
Завдання:
- залучення дітей до читання і формування у них активної громадянської позиції, популяризація  книг сучасних дитячих авторів;
- виховання патріотизму, почуття відповідальності та поваги до рідної школи.

Учні, батьки, педагоги не залишилися байдужими і взяли активну участь в акції. 


 (385x20, 2Kb)

1 коментар :

  1. "Коли мене познайомили з паном Лі Беном (Кредитним директором), я виходив на ринок як перший покупець житла. Мої потреби були дещо іншими, і у мене було багато запитань, перш ніж він надіслав мені мій лист попереднього затвердження , він покликав поговорити зі мною про те, що це означає і що може змінитися. Він зробив мене доступним майже будь-якої години за допомогою електронної пошти та текстових повідомлень, був дуже чуйним та обізнаним. Він також дуже прямий, я пояснив йому, якими були мої очікування щодо часу закриття та інших деталей. Він сказав, що виправдає ці очікування, але перевершив їх. Я так швидко закрив ріелтора, і продавець, звичайно, був у захваті від цього. Але як покупець я оцінив, що я пройшов цей процес коротко, але ретельно. Від попереднього затвердження до закриття - подорож була такою безшовною, і я вважаю себе щасливчиком, бо чув історії жахів про Інтернет. Я рекомендую контактну електронну адресу офіцера з питань кредитування Бен Лі: 247officedept@gmail.com & Whatsapp Номер: + 1-989-394-3740 кожному, хто шукає позику на будь-якому ринку. Все оброблялося в електронному вигляді доцільно та надійно.

    ВідповістиВидалити