пʼятниця, 10 травня 2019 р.


Нам важко навіть уявити світ, в якому немає книг. До неї ми звикли з самого дитинства, вона розкриває перед нами дивовижні таємниці життя та дає корисні поради.
Звичайно, найбільше книг знаходиться в бібліотеці. З метою популяризації читання 3 травня у актовій залі школи відбувся показовий захід «Людина без книги, як криниця без води». Учні 2-А класу (кл. керівник Андрусишин С,Д) продемонстрували свої знання з історії писемності та створення книг, відгадували загадки про книги, згадували прислів’я та приказки про книги, співали пісні, обговорювали правила користування книгами.
З великим захопленням, учні 2-А класу зустріли почесного гостя – поета, лауреата літературних премій ім. Михайла Павлика, премії «Князь роси» ім. Тараса Мельничука, та премії ім. Марійки Підгірянки. Автора книжок для дорослих читачів та чудових дитячих збірок Миколу Івановича Близнюка.
Микола Іванович виступив перед дітьми. Розповів про своє дитинство, про те, що надихає його писати вірші та наголосив дітям як важливо гарно навчатись, більше читати, слухатися вчителів та батьків, щоб стати гідними громадянами України. Учні декламували вивчені на пам’ять вірші з дитячих збірок та подарували квіти українському поетові.
Захід пройшов весело, цікаво, в дружній атмосфері.

Немає коментарів :

Дописати коментар