Ліцей і бібліотека

У переддень Різдва Пресвятої Богородиці 20.09.2019р. ліцеїсти 5-Б класу (кл.кер.Мартинова М.М.) у співпраці з Рошкович З.С.(педагог-організатор ліцею), з Кучеренко О.А. (зав.бібліотекою ліцею), з Єрмаковою В.В. (вчитель музики ліцею), з Калинчук О.В. (директор клубу спортивного танцю «Кармен») провели позакласний захід «Одна-єдина в цілім світі». Дійство вшановувало матір, яка уособлює сьогодні в собі три найдорожчі образи: - Матері Божої; Матері -України і - Рідної неньки.

Ліцеїсти не тільки декламували проникливі вірші, співали, але й виконали в подарунок хореографічну композицію «Берізка» і вальс. Зворушлива атмосфера свята залишила теплі спогади в серцях присутніх батьків і гостей.

#librarylyceumchornovola #library #бібліотека


У 5-Б класі відбувся бінарний урок з історії і української літератури на тему: «Скрижалі минулого», який провели вчитель історії Петрунько Л.М. і вчитель української літератури Мартинова М.М. та бібліотекар школи Кучеренко О.А. На уроці за літописними переказами учні створили свій асоціативний літопис. Форма заняття допомогла дітям зрозуміти органічний зв'язок історії та літератури, усвідомити важливість вивчення минулого для творення майбутнього, пройнятися повагою до діянь наших предків.#librarylyceumchornovola #library #бібліотека
 


Тиждень дитячої та юнацької книги 2019

Книга — безумовна одиниця добра.

Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності, це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника.
До Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги, шкільна бібліотека отримала в дарунок дитячі книги від студентів Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
Нові книги – це завжди свято для тих хто любить читати, вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою бібліотечного фонду.
Особливу подяку висловлюємо організаторам акції – представникам студентського сенату Вовк Вікторії та Когут Софії. 


Тиждень дитчої та юнацької книги 2018

29 березня 2018 р. учні 4-Б класу  в рамках Тижня дитячої книги відвідали бібліотеку – філію № 14 МЦБС. Відбулася зустріч з відомою письменницею, лауреатом літературних премій та конкурсів, членом спілки письменників України Марією Ткачівською. Учні мали можливість не тільки слухати письменницю, задавати питання, але й безпосередньо спілкуватись, ділитись своїми враженнями з п. Марією.

Основою зустрічі стала книга Марії Ткачівської «Обережно, діти», яка виборола диплом конкурсу «Коронація слова» у номінації «Прозові твори для дітей». Правдиві, а іноді просто неймовірні історії, які розповідає письменниця від імені хлопчика Марка в справжнісінькому романі для дітей, змушують читачів сміятися, захоплюватися, а над кінцевими фразами книги – і замислитись: «Для того, щоб збагнути, хто тобі дорогий, треба відчути, що таке розлука».Впродовж тижня: День відкритих дверей «Покоління Z обирає читання, як засіб самореалізації». (Виставка сучасної літератури).
26.04.2018р. Книжково-ілюстративні виставки, виховні години, присвячені Дню пам’яті Чорнобильської трагедії «Той чорний день не забути нам ніколи».
26.04.2018 р. Майстер-клас для учнів початкової школи «Як зробити книгу власними руками». Робимо міні-книжку по казці Р.Кіплінга «Як було написано першого листа».Мета заходу: розвивати мовленнєву активність дітей. Залучати школярів до світу світової літератури. Виховувати любов до книги.Учні в ролях читали казку Р.Кіплінга «Як було написано першого листа», переглянули мультфільм, висловлювали свою думку про прочитане – як важливо вміти читати та писати.Учні згадали основні складові елементи книги. А потім самі зробили книжки в яких були майже всі складові  друкованої книги: обкладинка з назвою, ілюстрації та коротенький текст.


27.04.2018 р. Батл серед учнів 10-11 класів «Краща книга для підлітків 2018 року».У підлітковому віці діти захоплені чим завгодно, але тільки не читанням. Але якщо підійти до вибору літератури з розумом, можливо ваша дитина знайде в цьому занятті щось захоплююче і цікаве. Захід був присвячений відносно новому жанру Young adult,  який перетворився з напрямку книг тільки для підлітків в один з найпопулярніших літературних напрямів XXI століття. Книги з цього розділу  цікаві читачами будь-якого віку. Це і фентезі, графічні романи, історико-пригодницькі твори, детективи і, звичайно ж, популярні книжки сучасних авторів, які і презентували старшокласники.Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2017


Згідно з листом Інституту модернізації змісту освіти від 18.07.2017 №211/10-1500, із 1 по 31 жовтня 2017 року проходитиме Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».
Загальний науково-методичний супровід щодо організації та проведення Місячника здійснюватимуть Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та головний координаційний науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України – Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського НАПН України.
Фахівці бібліотеки імені В.О.Сухомлинського підготували змістовні методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, орієнтовних заходів та акцій, які шкільні бібліотеки можуть запропонувати своїм користувачам за програмою місячника.

Книга - 
одне з найбільших див, створене людиною. Давайте разом подорожувати світом бібліотек, обговорювати актуальні бібліотечні події, хороші книги, цікаві інтернет-ресурси і просто про життя. Приєднуйтесь!

З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так не можна жити і без книги. Є багато див на землі, створених природою і зроблених людиною.Та чи не найбільше диво з див- книга. У ній весь неосяжний світ. Як незгасимий смолоскип освітлює шлях людині книга. Ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова допомагають бібліотекарі.


Для пошуку  статей, або тем які вас зацікавили  можна скористатися архівом блогу на правій панелі, чи звернутися до тематичних сторінок. З нетерпінням чекаю ваших коментарів.


16.10.2012 рік

Нашій школі 50 років!

Немає коментарів :

Дописати коментар