Презентації


   ПрЕЗЕНТАЦІЇ ДО бібліотечних уроків, літературних годин, масових заходів, відео-презентацій книг, бук-трейлерів

ДЛЯ УЧНІВ 1-11  КЛаСІВ Презентація книжки Ніни Элизабет Грентведт «Абсолютно нецілована»

Чи потрібно читати книжки? Безумовно потрібно, книги–глибока криниця мудрості, з якої ми черпаємо знання. А чи можна обійтися без книг? Загалом, можна, бо майже вся потрібна інформація є в інтернеті. Але жоден винахід сучасної техніки не замінить старої, доброї паперової книги. Не кожну книгу можна знайти в інтернеті. Є старі книги, яких там немає. Вони знаходяться в старовинних бібліотеках та архівах. Прочитати таку книгу можна лише у її першоствореному вигляді. Гортаючи її сторінки ти занурюєшся в світ подій, про які читаєш. Коли автор закінчує написання книги, то її спочатку видають у паперовому вигляді, а вже потім розповсюджують в електронному форматі. Книги читати набагато цікавіше, за їх допомогою розвивається наша уява і фантазія.До вашої уваги презентація книжки іни Элизабет Грентведт «Абсолютно нецілована» учениць 8-Б класу Ольги Кузьмін та Наталії Сободян.

Презентація книжки Андрія Бачинського «Детективи в Артеку, або команда скарбошукачів»


Щороку, у дні весняних канікул дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. У перенасичений інформацією час свято набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання. До Тижня дитячої та юнацької книги «Бібліотека: час змін – час дій!» онлайн – презентація книжки Андрія Бачинського «Детективи в Артеку, або команда скарбошукачів». Над презентацією працювали учні 5-В класу: Анастасія Сидор, Єлизавета Томащук , Богдан Бадан, Марта Савчук, Софія Мельник, Діана Гуцуляк та їм допомагали: вчитель зарубіжної літератури Світлана Квасниця, бібліотекарі Олена Кучеренко та Наталія Кучмистенко.Тарас Шевченко: українська душа у світі мистецтва
             Презентації до бібліотечних уроків 

         для учнів 1-5  клсів 

       Мета - ознайомити учнів з історією створення книги з найдавніших часів; показати значення книги в розвитку світового суспільства; викликати інтерес до книги та історії її виникнення. Немає коментарів :

Дописати коментар