Сторінки

Хроніка бібліотечного життя

Бібліотека дуже шанобливо становиться до читачів-першокласників. Сьогодні до нас завітали найменші учні ліцею – першокласники, 1-А та 1-Б клас. Маленькі «чомусики» і «запитайлики» дізналися про походження слова «Бібліотека»; про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні; про Правила поводження з книгою, та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити. Крім того, пройшлися вулицями «казкового містечка» – бібліотеки. Заглянули до «чарівних палаців» – стелажів, на яких живуть наші друзі – книжки та переглянули мультфільм про хлопчика, який погано ставиться до книжок. #librarylyceumchornovola #library #бібліотека


29 СІЧНЯ- РІЧНИЦЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ

Учні 10-Б класу (керівник Єрмакова В.) пам'ятають. Кучеренко О.А, завідувачка бібліотеки провела годину пам'яті "Головною зброєю юнаків під Крутами були їхні полум`яні серця"

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ 

Учні переглянули документальний фільм «Освенцім – подорож в пекло»

14 лютого – день дарування книг

Студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму https://rst.if.ua/ – справжні та щирі друзі нашої книгозбірні. Бібліотека Ліцею отримала у подарунок 3 чудові книги для наших читачів.
Що дитина хотіла б отримати у подарунок ? Адже так хочеться, щоб він був цікавим, корисним та приносив радість. Чим цікавляться сучасні діти? Чи можливо відвернути їхню увагу хоч на кілька годин, від комп’ютерних забав, спілкування в соцмережах? Прекрасним рішенням може стати цікава книга!
Як же вибрати книгу, після якої учень для себе вирішить, що читати - це круто? Часто ми поспіхом забігаємо в крамниці і намагаємось швиденько зорієнтуватись, на чому ж спинити свій вибір. Гарячково обдумуємо всі «за» і «проти». Надати перевагу класикам, чи сучасним авторам? Сучасним історіям, що весело та повчально розповідають про реальність, чи дивовижній химерній фантастиці, яка обов’язково захопить уяву сучасного учня?
В дитинстві, кожна книга, що поглинула дитячу увагу та вразила цікавою розповіддю, сприятиме формуванню власного світогляду, цінностей та смаків. Розвиватиме уяву та пам'ять.
Дякуємо студентам та учителю зарубіжної літератури Бевській Т.В. за багаторічну співпрацю з бібліотекою. #librarylyceumchornovola #library #бібліотека






19 листопада 2019 року учні 2-В класу (класний керівник Біляр М. П.) побували у незвичайному і загадковому місті під назвою «Бібліотека». Свої перші кроки діти почали із знайомства з бібліотекою, їх здивувала величезна кількість книг. Другокласники дізналися, про читальний зал та абонемент, про те, що у кожної книги є своє місце, всі книжкові герої живуть тут дружно і «чекають», коли до них прийдуть юні читачі, а ще подивились відеофільм про те, як робиться книга. А познайомили учнів з книгозбірнею бібліотекарі.

Було дуже цікаво та пізнавально.

#librarylyceumchornovola #library #бібліотека










Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Бібліотека – головне джерело інформації для всіх людей. Тут завжди затишно та цікаво.

Бібліотека має книгосховище, читальний зал, абонемент. До книгозбірні приходять дорослі та діти, тут можна читати книги та відпочивати - про це, та ще багато цікавого дізнались учні 3-А класу (кл. керівник Андрусишин С.Д.) на уроці літературного читання в шкільній бібліотеці.

 #librarylyceumchornovola #library #бібліотека










Що ви любите отримувати в подарунок найбільше: книжку, іграшку, одяг чи цукерки? Де можна брати книжки для читання? Для того, щоб краще дізналися про те, що найбільше цікавить, про того чи іншого героя казок та оповідань, про рослини, про тварин, всім потрібна бібліотека.

Сьогодні 03.012.2019 р. учні 2-А класу (кл. керівник Овчарчин І.З.) відвідали шкільну книгозбірню і стали «ЧИТАЧАМИ». Бібліотекарі Кучеренко О.А. та Кучмистенко Н.І. провели для другокласників цікаву екскурсію книжковими лабіринтами. Учні жваво цікавилися дитячими книгами та журналами. А ще, виконали невеличкий діалог про правила користування бібліотекою.












Конкурс читців сучасної поезії серед учнів 1-4 класів у шкільній бібліотеці
Вірші допомагають нашим дітям зробити перший крок у чарівний світ поезії, йдучи стежкою рідної мови.

Спочатку було слово, а потім була рима. Хто знає, чому людина, винайшовши мову, на тому не зупинилась, а почала складати слова у особливий спосіб, так, що вони залунали, мов пісня або заклинання. І справді, перші римовані словесні формули були спробою перших людей приборкати непідвладні їм стихії.


Картинки по запросу



Сучасний алфавіт української мови в основному складається з аналогів грецьких літер та декількох слов’янських знаків, однак раніше, крім кирилиці, використовувалася так звана глаголиця. Але її, очевидно, знали не всі, оскільки до наших часів дійшов лише один зразок такого письма. В цей день традиційно проводяться різноманітні заходи в нашій школі. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності. У цей день зазвичай пишуть диктанти, проводять тематичні вікторини та олімпіади з української мови.
На світлинах: виставка присвячена Всеукраїнському радіодиктанту національної єдності;

захід присвячений Дню української писемності та мови. 8-Г клас (кл. керівник Єрмакова В.В., Козяр Н.І., вчитель історії, Кучеренко О.А., бібліотекар);
фортечна галерея “Бастіон”. Виставка-презентація “Сторінками української книги”.9-В клас (кл. керівник Бевська Т.В.)


Немає коментарів:

Дописати коментар